asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3




в) селища міського типу

Найменування селища

Рік відне-сення до категорії смт

Адмі-ністра-тивне значення

Найменування району, до якого входить або ради, у віданні якої знаходиться

Найменування найближчої залізничної станції

Віддаль до неї в км

Аграрне

1981




Київська районна у місті Сімферополі рада, м Сімферополь

Сімферополь

8

Аерофлотський

1962




Залізнична районна у місті Сімферополі рада, м Сімферополь

Сімферополь

10

Азовське

1957




Джанкойський район

Азовська




Багерове

1941




Ленінський район

Багерове




Берегове

1971




Ялтинська міська рада

Севастополь

51

Виноградне

1971




Ялтинська міська рада

Бахчисарай

76

Відрадне

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

75

Вільне

1995




Джанкойський район







Восход

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

70

Гаспра

1930




Ялтинська міська рада

Севастополь

74

Гвардійське

1957




Сімферопольський район

Острякове




Голуба Затока

1971




Ялтинська міська рада

Севастополь

54

Гресівський

1962




Залізнична районна у місті Сімферополі рада, м Сімферополь

Сімферополь

8

Гурзуф

1926




Ялтинська міська рада

Сімферополь

64

Заозерне

1973




Євпаторійська міська рада

Євпаторія

10

Зуя

1957




Білогірський район

Сімферополь

21

Кацівелі

1976




Ялтинська міська рада

Севастополь

58

Кіровське

1957

районний центр

Кіровський район

Кіровська




Коктебель

1938




Феодосійська міська рада

Феодосія




Комсомольське

1993




Залізнична районна у місті Сімферополі рада, м Сімферополь

Сімферополь




Кореїз

1930




Ялтинська міська рада

Севастополь

73

Красногвардійське

1957

районний центр

Красногвардійський район

Урожайна




Краснокам'янка

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

61

Куйбишеве

1960




Бахчисарайський район

Сирень

12

Курортне

1978




Феодосійська міська рада

Феодосія

36

Курпати

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

93

Леніне

1957

районний центр

Ленінський район

Сім Колодязів




Лівадія

1939




Ялтинська міська рада

Сімферополь

87

Масандра

1941




Ялтинська міська рада

Сімферополь

76

Миколаївка

1988




Сімферопольський район

Сімферополь




Мирний

1977




Євпаторійська міська рада

Євпаторія

36

Молодіжне

1972




Сімферопольський район

Сімферополь

6

Научний

1957




Бахчисарайський район

Поштова

16

Нижньогірський

1938

районний центр

Нижньогірський район

Нижньогірська




Нікіта

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

69

Новий Світ

1978




Судацька міська рада

Феодосія

62

Новоозерне

1977




Євпаторійська міська рада

Євпаторія

34

Новоселівське

1962




Роздольненський район

Євпаторія

33

Новофедорівка

1992




Сакський район

Саки




Октябрське

1957




Красногвардійський район

Елеваторна




Орджонікідзе

1939




Феодосійська міська рада

Феодосія

12

Ореанда

1971




Ялтинська міська рада

Сімферополь

87

Паркове

1971




Ялтинська міська рада

Севастополь

54

Партеніт

1963




Алуштинська міська рада

Сімферополь

59

Первомайське

1959

районний центр

Первомайський район

Воїнка

25

Понизівка

1971




Ялтинська міська рада

Севастополь

55

Поштове

1960




Бахчисарайський район

Поштова




Приморський

1952




Феодосійська міська рада

Феодосія

14

Роздольне

1960

районний центр

Роздольненський район

Воїнка

43

Санаторне

1971




Ялтинська міська рада

Севастополь

66

Сімеїз

1929




Ялтинська міська рада

Севастополь

68

Совєтське

1929




Ялтинська міська рада

Сімферополь

78

Совєтський

1941

районний центр

Совєтський район

Краснофлотська




Форос

1962




Ялтинська міська рада

Севастополь

52

Чорноморське

1957

районний центр

Чорноморський район

Євпаторія

64

Щебетовка

1960




Феодосійська міська рада

Феодосія

30






АТУУ Звіт 121



<< предыдущая страница