asyan.org
добавить свой файл
1
Круглий стіл

Україна та ЄС: від партнерства до асоціації”

Чи хоче нас Європа? Чи хочемо ми Європу?
30 травня 2011 р.
Конференц-зала Східноукраїнського національного університету

( новий корпус, 2 поверх), м. Луганськ


Інформація про експертів
Гржегорж Громадські (Варшава, Польща) – незалежний аналітик, який спеціалізується на питаннях відносин ЄС та НАТО зі своїми сусідами, а також питаннях енергетики. Гржегорж Громадські народився у 1963 році, вивчав історію, отримав ступінь магістра у Католицькому університеті м. Любліна. Він також навчався в університетах м. Мілан, Італія та м. Заарбрюкен, Німеччина. Протягом тривалого часу Гржегорж Громадські працював журналістом міжнародного відділу провідного польського щоденника “Газета Виборча” (Gazeta Wyborcza); згодом працював провідним аналітиком відомого польського аналітичного центру Центру східних досліджень та очолював Програму міжнародної співпраці Фонду Стефана Баторія у Варшаві.
Сюзан Стюарт (Берлін, Німеччина) - старший дослідник Відділу Росії та країн СНД провідного німецького аналітичного центру – фонду “Наука і політика”, м. Берлін. Сюзан Стюарт спеціалізується на відносинах між Росією та ЄС, а також зовнішній та внутрішній політиці України. Сюзан Стюарт здобула освіту у Гарвардському університеті, Флетчерській школі права та дипломатії Туфтського Університету, США та отримала ступінь доктора наук в університеті м. Манхайм, Німеччина. Протягом 1997 – 2007 років Сюзан Стюарт працювала у Манхаймському центрі європейських суспільних досліджень та факультеті суспільних наук університету м. Манхайм, Німеччина.
Олександр Сушко (Київ, Україна) - науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва з червня 2006 року. До того часу працював координатором Моніторингової програми (1999-2000), політичним аналітиком (1998-1999) та Директором (2000-2006) Центру миру, конверсії та зовнішньої політики України. Отримав наукову ступінь кандидата політичних наук (міжнародні відносини) у 1998 році в Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАНУ. Стажувався В Монтерейському центрі дослідження проблем нерозповсюдження, США (2002). Професійна діяльність - аналіз процесів європейської інтеграції, відносин Україна-ЄС, Україна-НАТО, зовнішня, внутрішня та безпекова політика України. Олександр Сушко є ініціатором низки проектів у сфері свободи пересування в Європі, зокрема громадської ініціативи «Європа без бар’єрів» (www.novisa.org.ua)