asyan.org
добавить свой файл
1
ІНСТРУКЦІЯ

до встановлення програмного навчального комплексу АСИСТЕНТ
Комплекс навчально-дослідницьких програм з будівельної механіки АСИСТЕНТ працює під управлінням ОС Windows 2000, Windows XP, Windows 7. Комплекс призначено для вивчення і засвоєння за допомогою персональних комп’ютерів основних тем курсу будівельної механіки, а також для виконання розрахункових вправ, курсових і дипломних проектів. Комплекс складається з розділів Числові методи, Розрахункові роботи та Проектування. До складу комплексу також входить програма самотестування знань з будівельної механіки, та деякі допоміжні програми.

1Увага!

  1. Комплекс розроблено для роботи в середовищі Windows 2000 ,Windows XP, Windows 7.

  2. Комплекс необхідно витягати в кореневий каталог диска C:

Комплекс записано в архівному файлі АСИСТЕНТ (Програмний комплекс).exe. Для встановлення комплексу на Вашому комп’ютері необхідно:

  1. "Скачати" файл АСИСТЕНТ (Програмний комплекс).exe на будь-який логічнй диск Вашого комп’ютера.

  2. Запустити файл до роботи. На екран буде виведене діалогове вікно
  1. За допомогою кнопки Обзор… вибрати логічний диск С:. Ім’я диска з’явиться у полі Папка назначения.

  2. Натиснути кнопку Извлечь.

У результаті на логічному диску C: буде створено каталог C:\ASSISTANT, де розташовуються прикладні та допоміжні програми комплексу, а також бази індивідуальних завдань. Встановлений комплекс може бути запущений до роботи шляхом активації файлу C:\ASSISTANT\ASSIST.exe.

Більш докладно про роботу з програмним комплексом АССИСТЕНТ можна прочитати в електронному підручнику БУДІВЕЛЬНА МЕХАНІКА, розміщеному на сторінці кафедри будівельної механіки на WEB-сайті КНУБА (http://www.knuba.edu.ua/ua/facultes/10/38). На цьому ж сайті також розташовано програмний комплекс АСИСТЕНТ.

Розробники програмного комплексу продовжують роботу з його вдосконалення та модернізації. Тому час від часу доцільно повторювати процедуру установки комплексу.

1 Якщо знехтувати зазначеними вимогами, то деякі прикладні програми не працюватимуть.