asyan.org
добавить свой файл
1
ПРОЕКТ

«ПОДАРУЙ УСМІШКУ ДИТИНІ».

1 етап проекту – благодійний ярмарок.

Осінь завжди навіює смуто і розчарування на звичайну людину. Що ж можна сказати про дітей-сиріт та інвалідів, у яких в житті зовсім мало радості? Мова йде про тих маленьких людей, які з року в рік сумують у дитячих будинках без любові і ласки, та тих, хто страждає від самотності та болю. Харківська гімназія № 46 не залишилася осторонь від їхньої долі.

1 грудня 2011 року в рамках Всесвітньої декади добрих справ та до Дня інваліда в нашій гімназії пройшов благодійний ярмарок.

Активісти шкільного самоврядування:

Гайнутдинова Анна – 11В

Колодько Валерія – 10А

Петрова Єсенія – 10А

Будигіна Анастасія – 10А

Онікієнко Аліна – 10А

Коц Максим – 10А

Лях Владислав – 10А

Сотнікова Анна – 10Б

Лідо Марина – 10Б

Легостаєва Ельвіра – 10Б

Іркова Марія – 9Б

Кіян Анастасія – 9Б

Суровишнікова Анастасія – 9В

Чурилова Катерина – 9В

створили оргкомітет та розробили заходи щодо проведення благодійного ярмарку «Подаруй посмішку дитині» з метою допомоги дітям-сиротам та дітям-інвалідам.

Всі учні гімназії відгукнулися на запропонований захід. Вони від щирого серця підготували ярмарок: виготовили різноманітні поробки з бісеру, дерева, кераміки, солодощі.

На першому поверсі було встановлено благодійну скриньку по збору коштів на подарунки дітям-сиротам та дітям-інвалідам.

Ярмарок пройшов весело, доброзичливо, а головне – продуктивно. Всього було зібрано 3445 грн. На засіданні учнівського самоврядування було вирішено направити всі гроші на благодійність, а саме:

  • придбати подарунки до Дня Святого Миколая для дітей сиріт Обласного дитячого будинку змішаного типу;

  • на операцію учениці 7-Г класу нашої гімназії Коноваловій Олександрі.

Не дарма кажуть, що чужої біди не буває, тому учні вирішили такий ярмарок зробити традиційним.

2 етап благодійної акції – відвідування

Харківського дитячого будинку «Родина» для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.
Під час зимових канікул активісти шкільного самоврядування нашої гімназії Колодько В., Сорочан М., Сотникова А. Авдєєва А., Булдигіна А, Онікієнко А, разом з педагогами - організаторами Новиковою Т.С., Єришевою О.М. і вокальним колективом під керівництвом Ільїної Т.С. у складі Руднєвої Г., Ситник А., Сергєєва М. та Петюніної В відвідали Харківський дитячий будинок «Родина» для дітей – сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.

Відвідування дитячого будинку стало другим етапом благодійної акції «Подаруй усмішку дитині» (1 етапом був благодійний ярмарок по збору коштів на користь дітям-сиротам, про який ми сповіщали раніше у новинах гімназійного життя)

Готувалися до цієї зустрічі ми дуже ретельно: купували подарунки, набори для дитячої творчості, канцтовари, солодощі; вокальний колектив підготував концерт,

Приємні враження чекали на нас, як тільки ми переступили поріг будинку. Теплий прийом адміністрації, вихователів, а головне дітлахів зразу створили святковий, по-справжньому родинний настрій. Дуже вразило святкове вбрання будинку: вишукані новорічні композиції були розташовані не тільки в актовій залі, а і в усіх кімнатах та коридорах. Ми від усього серця пораділи, що діти-вихованці цього будинку зростають у атмосфері краси та любові.

Спілкувалися ми з хлопчиками і дівчатками віком від 6 до 10 років. Вихованці дитячого будинку дуже тепло, по-дитячому щиро та невимушено сприйняли нашу компанію, зраділи привезеним подарункам, та найголовніше, дарували власні подарунки у вигляді обіймів, посмішок, активної участі в іграх та розвагах, пов’язаних зі співом, танцями, де кожен учасник зміг проявити свою індивідуальність. Всі дітки виявилися дуже талановитими, розкутими, артистичними, підспівували та танцювали з учасниками концерту.

Неможливо передати настрій та всі почуття, які охоплюють нас після зустрічі з дітлахами . Сподіваємось, їм сподобалося свято, яке ми внесли в перебіг їхнього життя і такі зустрічі стануть доброю традицією для нашої гімназії.
Прес – секретар учнівської організації самоврядування «КРОК»

Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова

Сотникова Анна.