asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3

Переможці III (обласного) етапу олімпіад

^ 2012-2013 навчальний рік
з інформатики



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

1

Волошин Олександр Юрійович

11

I

Гетманцев

Василь Сергійович

2

Кочин Олександр Миколайович

11

I

Гетманцев

Василь Сергійович

3

Мудрієвський Петро Олегович

8

I

Гетманцев

Василь Сергійович

4

Федоров Олександр Сергійович

9

I

Гетманцев

Василь Сергійович

5

Мельников Віктор Олексійович

10

I

Гетманцев

Василь Сергійович

6

Станкевич Андрій Олександрович

9

II

Михайловська

Наталя Валеріївна.

7

Гриб Олександр Іванович

10

II

Михайловська

Наталя Валеріївна

8

Шарабай Сергій Олександрович

8

II

Гетманцев

Василь Сергійович

9

Роговцов Юрій Олександрович

7

IIІ

Деюн

Алла Миколаївна

10

Єрмолаєв Олександр Андрійович

7

IІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна

11

Карпюк Іван Станіславович

11

IIІ

Гетманцев

Василь Сергійович

12

Крисинський Олександр Євгенович

11

IІІ

Гетманцев

Василь Сергійович


з іспанської мови



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

13

Малюшевська Анастасія Василівна

8 А мат.

ІІ

Пітерова

Наталя Анатоліївна


з фізики



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

14

Пернатій Ольга Юріївна

ІІ

Калачинська

Галина Петрівна

15

Скуржанський Олександр Григорович

ІІІ

Калачинський

Сергій Вікторович

16

Шиян Надія Олександрівна

ІІІ

Калачинський

Сергій Вікторович

17

Кікін Владислав Андрійович

ІІІ

Калачинський

Сергій Вікторович

18

Кочин Олександр Миколайович

ІІІ

Борисенко

Ірина Анатоліївна

19

Ковальський Ярослав Юрійович

ІІІ

Борисенко

Ірина Анатоліївна


з біології




з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

20

Олефір Сергій Сергійович

І

Мотуз

Олена Борисівна

21

Кондратюк Валерія Олегівна

ІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна

22

Бельков Валентин Васильович

ІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна

23

Зима Маргарита Ігорівна

ІІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна

24

Макарцева Юлія Ігорівна

ІІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна


з англійської мови




з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

25

Мар’ян Єлизавета Сергіївна

І

Лигалова

Наталя Євгенівна


з української мови та літератури




з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

26

Краснікова Олена Олександрівна

ІІ

Дробіна

Лариса Степанівна

27

Хмелик Олена Анатоліївна

ІІІ

Цуркан Людмила Вікторівна,

Небот Світлана Іванівна

28

Галико Катерина Сергіївна

ІІІ

Цуркан Людмила Вікторівна,

Сита Людмила Володимирівна

29

Дяківа Орина Валеріївна

ІІІ

Худа

Євгенія Петрівна

30

Шевчук Анастасія Олександрівна

ІІІ

Сита

Людмила Володимирівна

31

Коваль Олександра Віталіївна

ІІІ

Коваль

Тетяна Сергіївна


з математики


32

Крисинський

Олександр Євгенович

11 мат.

І

Остапчук

Леонід Володимирович

Крисинська

Ірина Володимирівна

33

Ковальський

Ярослав Юрійович

11 мат.

І

Остапчук

Леонід Володимирович

34

Мельников

Віктор Олегович

10 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

35

Федоров

Олександр Сергійович

9 мат.

І

Крисинська

Ірина Володимирівна

Гримайло

Олександр Володимирович

36

Пернатій

Ольга Юріївна

8 Б мат.

І

Майборода

Валерій Антонович

37

Роговцев

Юрій Олександрович

7 α

І

Співаченко

Надія Франківна

38

Єрмолаєв

Олександр Андрійович

7 В

І

Гримайло

Олександр Володимирович

39

Волошин

Олександр Юрійович

11 мат.

ІІ

Остапчук

Леонід Володимирович

40

Костиря

Михайло Андрійович

8 А мат.

ІІ

Майборода

Валерій Антонович

41

Кагукін

Максим Сергіойивч

6 α

ІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

42

Кікін

Владислав Андрійович

10 мат.

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна

43

Новицький

Олександр Сергійович

10 мат.

ІІІ

Крисинська

Ірина Володимирівна


з фізичної культури




п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

44

Фролов Василь

11

І




45

Ганусовська Вікторія

11

ІІ




з економіки




з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

46

Галико Катерина Сергіївна

І

Савенко

Лариса Миколаївна

47

Журавська Софія Олександрівна

І

Савенко

Лариса Миколаївна

48

Каменєва Юлія Максимівна

І

Савенко

Лариса Миколаївна

49

Семененко Ганна Миколаївна

ІІ

Савенко

Лариса Миколаївна

50

Павленко Микола Вадимович

ІІ

Савенко

Лариса Миколаївна

51

Михайлова Ольга Володимирівна

ІІІ

Савенко

Лариса Миколаївна

52

Петровська Юлія Олександрівна

ІІІ

Савенко

Лариса Миколаївна


з астрономії

№ п/п

П.І.Б. учня (повністю)

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

53

Дробіна Олег Сергійович

ІІ

Калачинський

Сергій Вікторович


з екології



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

54

Сокрут Богдан Євгенович

І

Хаміцевич

Світлана Миколаївна

55

Шиян Надія Олександрівна

ІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна

56

Краснікова Олена Олександрівна

ІІІ

Мотуз

Олена Борисівна

57

Шикова Ірина Олегівна

ІІІ

Хаміцевич

Світлана Миколаївна


із світової літератури



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

58

Саєнко Валерія Миколаївна

11 мат.

І

Гайченко

Ольга Василівна

59

Васильянц Олександра Сергіївна

10 мат.

ІІ

Мальченко

Тетяна Олексіївна


з інформаційних технологій





п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

60

Гриб Олександр Іванович

10

І

Михайловська

Наталя Валеріївна

61

Єрмолаєв Олександр Андрійович

7

І

Михайловська

Наталя Валеріївна

62

Мірошниченко Єгор Максимович

9

ІІ

Гетманцев

Василь Сергійович

63

Базилевський Сергій Вікторович

10

ІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна

64

Шевченко Дмитро Вікторович

11

ІІІ

Гетманцев

Василь Сергійович


з хімії




з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

65

Сторожук Олександр Сергійович

ІІІ

Бабін

Андрій Федорович

66

Олефір Сергій Сергійович

ІІ

Новікова

Інна Олександрівна

67

Малюшевська Анастасія Василівна

ІІ

Арзуманова

Ірина Юріївна


з географії




п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

68

Чорнобривець Андрій В’ячеславович

9 ек.

ІІ

Фесун

Антоніна Іванівна



^ Переможці IV (Всеукраїнського) етапу олімпіад

2012-2013 навчальний рік
з інформатики



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

1

Федоров Олександр Сергійович

9

ІI

Гетманцев

Василь Сергійович

2

Мудрієвський Петро Олегович

8

IІІ

Гетманцев

Василь Сергійович


з математики



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

3

Крисинський

Олександр Євгенович

11 мат.

ІІІ

Остапчук

Леонід Володимирович

Крисинська

Ірина Володимирівна


з економіки



з/п

П.І.Б. учня

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

4

Галико Катерина Сергіївна

11 мат.

ІІІ

Савенко

Лариса Миколаївна


з англійської мови



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

5

Мар’ян Єлизавета Сергіївна

ІІІ

Лигалова

Наталя Євгенівна



з української мови та літератури



з/п

П.І.Б. учня

Місце

П.І.Б. вчителя,

який підготував

6

Краснікова Олена Олександрівна

ІІІ

Дробіна

Лариса Степанівна


з інформаційних технологій



п/п

П.І.Б. учня

(повністю)

Клас

Місце

П.І.Б. вчителя (повністю)

7

Гриб Олександр Іванович

10 і-т

ІІІ

Михайловська

Наталя Валеріївна



<< предыдущая страница