asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 2 3 4 5 6 7

Якщо страховий випадок стався при виконанні роботи за наймом, якщо Договором страхування не передбачене страхування цього ризику.

 • Якщо Застрахована особа навмисно надала неправдиву інформацію про ступінь страхового ризику або факт настання страхового випадку.

 • На медичну евакуацію, транспортування або репатріацію останків, якщо вона організована без узгодження із Спеціалізованою службою Страховика (Асистансом).

 • На медичну евакуацію, якщо хвороба або тілесне ушкодження не є досить серйозними за медичними показаннями і лікування може бути здійснене за місцезнаходженням Застрахованої особи, та/або якщо захворювання не перешкоджає продовженню поїздки.

 • Якщо транспортування Застрахованої особи здійснювалось з одного медичного закладу в інший без участі Спеціалізованої служби Страховика (Асистансу) або без попереднього погодження з нею чи зі Страховиком.

 • На оплату проживання та інші витрати близького родича Застрахованої особи у випадку його приїзду до країни її тимчасового перебування, у разі знаходження Застрахованої особи на стаціонарному лікуванні більше 10 (десяти) діб внаслідок гострого захворювання, загострення хронічної хвороби, розладу здоров’я внаслідок нещасного випадку.

 • На оплату юридичних послуг, якщо Застрахована особа користувалася послугами практикуючого юриста або звернулася до суду без попереднього узгодження зі Спеціалізованою службою Страховика (Асистансу), за виключенням випадків екстреної необхідності звернення Застрахованої особи за юридичною допомогою (позбавлення волі, арешт тощо).

 • На оплату послуг, пов’язаних з незручностями використання авіаційного транспорту, у випадку відкладення або відміни авіарейсу, якщо:


  -  Застрахована особа не пройшла реєстрацію на рейс, крім випадків, коли не було можливості пройти реєстрацію через страйки або з технічних причин;

  - затримка рейсу стала наслідком страйку або виникла з технічних причин, про які Застрахованій особі було повідомлено до реєстрації;

  - Застрахована особа відмовилася від польоту до вильоту літака свого рейсу.
    1. На оплату послуг, пов’язаних з незручностями використання авіаційного транспорту, у випадку затримки доставки багажу, якщо:


  • багаж перевозиться авіарейсом, кінцевим пунктом якого є країна постійного проживання Застрахованої особи;

  • Застрахована особа не повідомила уповноваженому представникові авіаліній про затримку доставки багажу або його втрату;

  • затримка багажу Застрахованої особи викликана митним доглядом;

  • витрати були здійснені Застрахованою особою після 3 (трьох) днів з моменту її прибуття в аеропорт країни тимчасового перебування;

  • витрати були проведені Застрахованою особою після доставки її багажу перевізником.
    1. На послуги, що пов’язані з використанням авіаційного транспорту, у випадку:

     1. Втрати багажу, його пошкодження або знищення, що сталися внаслідок конфіскації багажу митними органами або іншими представниками офіційної влади країни тимчасового перебування.

     2. Неповідомлення Застрахованою особою відповідальних служб щодо загубленого багажу, а також ненадання Застрахованою особою заяви відповідної форми про відсутні предмети багажу.

    2. На оплату вартості поїздки в Україну, якщо Застрахована особа відмовилася від вильоту літаком свого рейсу.

   1. Страховик не відшкодовує вартість таких втрачених речей Застрахованої особи, якщо їх втрата пов’язана з користування авіаційним транспортом:

  • готівки, особистої, адміністративної та ділової документації (у т.ч. комерційних або наукових матеріалів), документів, що посвідчують особу, свідоцтва, що посвідчує реєстрацію транспортного засобу, дорожніх чеків, банківських карток, авіа – і залізничних квитків, цінних паперів, талонів на оплату палива; особливо цінних речей та предметів (дорогоцінних металів та виробів з них, ювелірних виробів, колекцій; речей та предметів, що мають художню або історичну цінність), а також зубних протезів та контактних лінз.
 • << предыдущая страница   следующая страница >>