asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3 4
n=Навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» Луцького району Волинської області Шкільний вісник~sz=373343;pg=4;te=Один чоловік віддав своє добро рабам своїм. Одному рабові він дав п’ять талантів, другому – два таланти, третьому – один талант. Талант – це велика сума грошей, бо один талант важив 34 кг чистого золота~cat=~t=~!~
- З якими труднощами зіткнулись під час підготовки до олімпіади?

- Дуже мало часу було на підготовку. Андрій паралельно готувався і до інших олімпіад: з біології, інформатики, МАНу.

Хочеться подякувати йому за здобутки! Є ще, звичайно, над чим працювати, сподіваюсь, що в наступному році ми станемо призерами Всеукраїнської олімпіади!
c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\index.jpg
^ Наталія Анатоліївна Оліченко,

вчитель англійської мови
- Якою є сучасна молодь?

- Як молодий вчитель, я можу сказати, що на перший погляд. молодь дуже змінилась, молоді люди стали більш обізнаними убагатьох життєвих ситуаціях, вони більш розкуті ніж були, але разом з тим я бачу у їхніх очах ті ж самі турботи, які були і в нас. Вони хвилюються і переймаються тими вічними проблемами, які були за всіх часів.

- Якби у вас ЗНОВУ був вибір – стати вчителем, чи обрати якусь іншу професію. Щоб ви обрали?

- Дуже звабливо мати змогу повернути час і отримати можливість вибрати життєву стежину ,свою долю знову… Але я б нічого не змінювала і знову обрала професію вчителя, знову, мабуть, робила б ті ж самі помилки і вчилась на них, адже саме пройшовши той шлях, ми стаємо тими, ким є сьогодні.


  • Що для вас ШКОЛА?

- Школа – це життя, адже саме у школі ми здобуваємо перші знання і не тільки з навчальних предметів, ми дізнаємось набагато більше. Вона вчить нас бути самостійними, покладатись на власні сили для досягнення своєї мети і завжди пам’ятати, немає нічого неможливого!
Олександр Юрійович Бажул,

вчитель фізкультури


  • Як ви готувались до олімпіади?

- Потрібно було попрацювати як над теорією, так і відпрацювати вміння з гімнастики, легкої атлетики, баскетболу, волейболу, туризму.


  • Чи випадково Тоня Рудинець зайняла 3-тє місце на обласній олімпіаді?

- З 6-го класу у Тоні багато здобутків з легкої атлетики, вона двічі приймала участь в Іграх чемпіонів, була в «Артеці».

Тоня дуже сумлінна, хороша учениця і я вірю, що у спорті у неї будуть ще здобутки!

^ Василь Михайлович Марков,

вчитель історії та права


  • Чому, на вашу думку, Денис став призером обласної олімпіади?

- Денис багато працює самостійно, читає, у нього оригінальне мислення. Він вміє висловлюватись, а найголовніше – у нього є прагнення перемагати.


  • Чи потрібні будуть знання, здобуті під час підготовки до олімпіади?Можливо, це просто даремно витрачений час?

- Я думаю, що Денис знайде своє місце у житті, саме олімпіади додали йому впевненості, віри у власні сили.

Я бажаю йому лише успіхів, нових перемог та досягнень!

^ КАТЕРИНА ІВАНОВАСьогодні багато людей обирають професію, яка їм справді не подобається, тому що їхні знання не відповідають тому рівню, який потрібен для здобуття улюбленої професії. Чи варто починати вчитися на високому рівні ще в школі? Можливо, на вашу думку можна вчитись і на достатньому рівні, але чи цього досить? А чипотрібні взагалі олімпіади? Щоб відповісти на ці запитання, я поцікавилась думкою багатьох конкурсантів олімпіади. Своє інтерв’ю дав учасник олімпіад з української мови, правознавства та історії, учень 10-А класу Денис Литвинюк.

На його думку, до олімпіади потрібно починати готуватися не менше як за 2 місяці. Хоч у вільний час він замається програмуванням, та все ж хотів приймати участь в олімпіадах, тому що хотів випробувати себе, виступити краще, ніж у минулому році. Він зізнався, що «звичайно було хвилювання перед олімпіадою, але згодом воно минуло і уже переживати було ніколи».

Отже, Денис усім радить теж приймати участь в олімпіадах, оскільки він вибрав професію програміст, то здобуті знання допоможуть йому для вступу в омріяний навчальний заклад.

Отож ,уже зараз починаймо брати вершини у навчанні і думаймо сьогодні про наше майбутнє!

^ Володимир Зіновійович Кирилюк.

вчитель креслення і трудового навчання


  • З якими труднощами ви зіткнулись під час підготовки учнів до олімпіади?

Зменшилась кількість годин трудового навчання у старших класах, в основному вивчаємо теоретичний матеріал, а на практичні заняття часу майже не залишається.


  • Як ви готуєте учнів до олімпіади?

Я підбираю учнів ще у п’ятому, шостому класах, спостерігаю за їхніми успіхами, намагаюсь розгледіти здібних, творчих дітей. Поширенадумка, що трудове навчання – легкий предмет, тому з учнями «легко» працювати, але це не так. Трудове навчання – це поєднання знань з різних дисциплін: фізики, математики, інформатики, дизайну, навіть з мови. Переможець олімпіади, на мою думку, повинен мати творче мислення, мати бажання перемагати.

  • Чому ваш вибір зупинився саме на Назарі та Володимирі?

Грудік Назар, відрізняється від інших тим, що за дуже короткий термін вміє реалізовувати задумане. А^ Демчук Володими приємно дивує своєю наполегливістю, працьовитістю , пунктуальність та нестримним бажанням осягати нові горизонти.


  • Які вироби представили наші хлопці на олімпіаді?

Назар зробив металошукач, а Володимир – пишучу ручку з підставкою.

c:\documents and settings\администратор\рабочий стол\4цек5н.jpg

^ КАТЕРИНА ІВАНОВА


Від творчого вчителя – до творчого учня
^ ДЕЩИНСЬКА ОКСАНА МИКОЛАЇВНА – народилася в Тернопільській обл. с. Білокриниця 28 листопада 1980 року в сім`ї військовослужбовця. З 1991 року проживала у м. Луцьк, де навчалася у ЗОШ№15. Закінчила Луцьку художню школу, Волинське державне училище культури та мистецтв, відділ «Декоративно-

ужиткового мистецтва», Волинський національний університет ім.Л.Українки, отримала вищу освіту та здобула кваліфікацію магістра мистецтв. Навчаючись, паралельно, не припиняла своєї мистецької діяльності, працюючи у різних напрямах образотворчого мистецтва – художня вишивка(гладь), вироби з паперу (листівка, паперові букети),тісто пластика. Але найбільше робіт виконано саме олійними фарбами – це портрети та пейзажі, ікони.

^ Учитель плекає особистість. Але особистість може бути сформована лише особистістю. Саме від творчого вчителя , людини, яка сама володіє талантом і уміє розвивати здібності у своїх учнів, на мою думку, залежить дуже багато. Я хочу розповісти про молоду вчительку, яка цього навчального року почала працювати у нашій школі – Дещинську Оксану Миколаївну. Приємно спостерігати за нею у роботі. Все, що вона робить своїми руками, дивовижне і незвичайне, наповнене теплом, любов’ю і креативністю: іграшки, вітальні листівки, пасхальні композиції, малюнки і картини. Коли дивишся на витвори її рук, здається,що вона вміє робити все і отримує радість від того, що може подарувати свої творіння людям. Напевно, недаремно Бог наділив її таким чарівним ім’ям Оксана, що в перекладі означає «гостинна».

Учителька навчає учнів у гуртку, передає їм свої знання, вміння. Я сподіваюсь, що учні Оксани Миколаївни розкриють свої таланти і у майбутньому перевершать свого учителя.
^ WHY I LOVE ENGLISHЗ 11 – 15 лютого у Підгайцівському НВК «ЗОШ 1-3ступенів - гімназія» було проведено тиждень іноземної мови. Кожного дня учні мали чудову можливість проявити свої таланти і показати свої знання у різних розважальних, театральних та інтелектуальних іграх – змаганнях.

Тиждень розпочався улюбленим для учнів 4 – 11 класів змаганням на кращу газету

«Why I love English», брейн – рингом «Як добре ти знаєш Великобританію». Учні 8, 11 класів показали свої знання з історії, географії, обізнаність з біографією визначних людей, які жили і працювали у Великобританії.

Учні ^ 5-А (г) класу, які вивчають другу іноземну мову( німецьку), продемонстрували свої знання у грі « Я уже знаю німецьку». Перше місце здобула Піскорська Дарина.

14 лютого, День всіх закоханих, розпочався театрально-постановочним дійством «The world of love», де учні 7 та 11-а класів показали чудові вміння перевтілюватися у героїв відомих казок Г. Андерсена «Cinderella» («Попелюшка»), та п’єси О.Уайльда «The importance of be in gearnest» (« Як важливо бути серйозним»).
изображение 873.jpg


ц

Святковий настрій подарували учні 6 класів, запропонувавши свою версію конкурсної програми « St. Valentine’s Day».
Приємно було спостерігати за учнями, які намагалися проявити всі свої вміння, відкрити свої «приховані» таланти. Конкурси, інсценування казок, інтелектуальні змагання нікого не залишили байдужими.

А мова Шекспіра, така чарівна і неповторна, якою розмовляли учасники дійства, на мою думку, спонукатиме учнів до того,щоб вони поглиблювали свої знання і в майбутньому,сподіваюсь, прочитали ці твори в оригіналі!

^ ЮЛІЯ ЛІЩУК

Математика –

цариця наук
У нашій школі працюють знаючі , віддані своїй справі учителі математики, які передають знання учням, а ті, як годиться, переростають своїх учителів. Раїса Василівна, Валерій Станіславович, Катерина Василівна, вони не тільки навчають учнів на уроках, але й проводять різноманітну позакласну роботу. Северенюк Катерина Василівна провела « Інтелектуальне кафе» для учнів 5 –6 х класів. У кафе готували дуже смачні, а головне – корисні страви, які насичують не шлунок, а мозок. І, оскільки, кухарями на кухні були вчителі математики, то всі страви мали математичний присмак Чим більше страв учні куштували, тим більше інтелектуальних калорій отримали. Учителі ознайомили відвідувачів з правилами поведінки у громадських місцях, а саме: не шуміти, не викрикувати, а якщо потрібно буде порадитись між собою, то розмовляти неголосно. Кожен столик замовляв страви. Крім того діяла умова: якщо столик замовника дає правильну відповідь на запитання, яке міститься під назвою страви, отримує на свій рахунок на одну інтелект-калорію більше, а решта столиків, які дають правильну відповідь, отримують інтелект-калорій згідно вказаних норм. Після підбиття підсумків, щоб інтелект-калорії перетворились на справжні, учні отримали подарунки – солодкі призи.

^ Оліферчук Раїса Василівна провела захід на тему: « Математика – цариця наук». Учні 7-х класів приймали участь у конкурсі на краще читання віршів про математику , знайомили присутніх з біографіями великих, всесвітньо відомих математиків МИХАЙЛА ОСТРОГРАДСЬКОГО та МИХАЙЛА КРАВЧУКА.
^ Оліферчук Валерій Станіславович провів МАТЕМАТИЧНИЙ КОНКУРС «НАЙРОЗУМНІШИЙ» серед учнів 9 – 11 класів.


Завершився ІХ Міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка»
Сьогодні у Луцькій гімназії №4 імені Модеста Левицького завершився ІХ Міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка». Голова журі заслужений журналіст України, член Національних спілок України письменників і журналістів Надія Гуменюк зробила детальний аналіз шкільних газет, які привезли учасники фестивалю, і творів, які вони писали під час конкурсу. Вона зазначила: «Усі працювали добре, мають хороші результати. У кожному творі є власна цікава думка, а тому жоден учасник фестивалю не залишиться без нагороди». Надія Гуменюк побажала юним журналістам себе сповна реалізувати і висловила сподівання, що їхні прізвища згодом з’являться у відомих журналах та газетах. Перший заступник міського голови Святослав Кравчук зазначив, що за ці дні учасники фестивалю мали нагоду побачити наше місто, познайомитися з лучанами. «Участь у фестивалі – крок до самореалізації, який допоможе утвердитися у цьому житті. Адже все досягається працею. Тож бажаю творчої наснаги та подальших успіхів», – сказав Святослав Кравчук. Також він передав учасникам фестивалю найщиріші вітання від міського голови Миколи Романюка і вручив подяки Луцького міського голови та сувеніри колективам із школи Фріденсталь (м.Херфорд, Німеччина), НВК «Нововолинська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1-колегіум Нововолинської міської ради Волинської області», Нововолинського ліцею-інтернату Волинської обласної ради, НВК «Колківська ЗОШ І-ІІІ ступенів-ліцей», Бродівської гімназії імені Івана Труша, Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району, Маяківського НВК «Загальноосвітня школа-інтернат І-ІІІ ст. – лінгвістичний ліцей», Підгайцівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ступенів-гімназія», Запорізької гімназії №45 Запорізької міської ради, Рафалівського ЦДЮТ (заочна участь), Кузнецовської гімназії, Луцької гімназії №4 імені Модеста Левицького, ЛНВК «ЗОШ І-ІІ ступенів №7 – природничий ліцей», ЛНВК «Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №24 – технологічний ліцей», Луцького Палацу учнівської молоді, Луцького НРЦ. Усі названі шкільні колективи також отримали нагороди у визначених номінаціях. Зокрема, перемогу і диплом у номінації «Краще есе про Луцьк» здобули учні із Новосілківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Києво-Святошинського району. Перемогу у номінації «Журналістська майстерність» отримали школярі із Німеччини, Бродів та господарі – учні гімназії №4. Чимало юних журналістів були відзначені за особисту майстерність. Начальник управління освіти міської ради Олег Гребенюк вручив подяки педагогам, які готували дітей до участі у фестивалі. Член журі, заступник головного редактора газети «Луцький замок», яка була інформаційним спонсором фестивалю, Святослав Лесюк вручив подяки, грамоти та словники за кращі журналістські доробки. Директор фестивалю шкільної преси «Яблунева гілка», директор гімназії №4 Олександр Мишковець, завершуючи фестиваль, зазначив: «Є здобутки, від яких можна відштовхнутися, щоб рухатися вперед. Тож запрошую усіх вас і ваших друзів на ювілейний Х Міжнародний фестиваль шкільної преси «Яблунева гілка».


<< предыдущая страница   следующая страница >>