asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3

Здійснено ряд заходів, спрямованих на запобігання та протидію корупції, зокрема для забезпечення реалізації права громадян на одержання інформації про результати проведення заходів щодо запобігання та протидії корупції в Держінвестпроекті України, забезпечення відкритості, доступності та достовірності такої інформації та відповідно до Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції», Указу Президента України від 21.10.2011 № 1001 «Про Національну антикорупційну стратегію на 2011 -2015 роки», постанов Кабінету Міністрів України від 28.11.2011 № 1240 «Про затвердження державної програми щодо запобігання та протидії корупції на 2011 – 2015 роки» та від 20.10.2011 № 1094 «Про затвердження Порядку підготовки та оприлюднення звіту про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції» листом Держінвестпроекту України від 14.02.2012 спеціально уповноважений орган у сфері протидії корупції поінформовано про результати проведення заходів щодо запобігання і протидії корупції в Держінвестпроекті України. Окрім того, листом Держінвестпроекту України від 28.03.2012 поінформовано Раду національної безпеки і оборони України про заходи щодо запобігання і протидії корупції в Держінвестпроекті України для врахування на засіданні Національного антикорупційного комітету.

Відповідно до статті 13 Закону України «Про державну службу» та статті 12 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» забезпечено організаційні заходи щодо подання державними службовцями відомостей про доходи, отримані протягом 2011 року. Надано роз’яснення щодо порядку заповнення декларації за формою і в порядку, що встановлені Законом України «Про засади запобігання і протидії корупції».

За звітний період випадки притягнення працівників Держінвестпроекту до відповідальності за вчинення корупційних правопорушень відсутні.

Відповідно до статті 11 Закону України «Про засади запобігання і протидії корупції» та Указу Президента України від 25.01.2012 № 33 «Про Порядок організації проведення спеціальної перевірки відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад, пов’язаних із виконанням функцій держави або місцевого самоврядування» наказом Держінвестпроекту України від 14.02.2012 № 21-07 запроваджено спеціальну перевірку відомостей щодо осіб, які претендують на зайняття посад в апараті Держінвестпроекту України та розміщено відповідний наказ на офіційному веб-сайті Держінвестпроекту України.

З метою запобігання вчиненню працівниками Держінвестпроекту України корупційних діянь та інших правопорушень, пов’язаних з корупцією, а також підвищення рівня знань з питань антикорупційного законодавства та попередження порушення вимог законодавства про державну службу надано роз’яснення щодо адміністративної, цивільно-правової, кримінальної та дисциплінарної відповідальності за вчинення корупційних правопорушень, внесених змін у нормативно-правові акти антикорупційного спрямування та окремих положень Закону України «Про державну службу».

Для погодженого вирішення питань, що належать до компетенції Держінвестпроекту України, колективного і вільного обговорення найважливіших напрямів діяльності Держінвестпроекту України наказом Держінвестпроекту України від 29.02.2012 № 26-07 сформовано склад Колегії Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України та затверджено Положення про Колегію Державного агентства з інвестицій та управління національними проектами України. 15.03.2012 затверджено План роботи Колегії Держінвестпроекту України на 2012 рік. 11.05.2012 проведено перше засідання Колегії Держінвестпроекту України, на якому розглянуто підсумки роботи Держінвестпроекту України за 2011 рік. За результатами засідання наказом Держінвестпроекту України від 24.05.2012 № 113-10-07 введено в дію рішення Колегії Держінвестпроекту України.

Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 03.11.2010 № 996 «Про забезпечення участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики» та з метою сприяння реалізації громадянами конституційного права на участь в управлінні державними справами та забезпечення врахування громадської думки в процесі підготовки й організації виконання рішень Держінвестпроекту України, а також координації заходів, пов’язаних із забезпеченням проведення консультацій з громадськістю щодо формування і реалізації державної інвестиційної політики та управління національними проектами України розпочато роботу по створенню Громадської ради, про що було поінформовано на офіційному веб – сайті Держінвестпроекту України.

Наразі до Держінвестпроекту України надходять заявки від інститутів громадянського суспільства, уповноважені представники від яких мають намір стати членами Громадської ради.

З метою забезпечення гласності, відкритості та прозорості діяльності Держінвестпроекту України на сторінках офіційного веб-сайту Держінвестпроекту України розміщено понад 100 інформаційних повідомлень, а також оновлено матеріали у рубриках: «Національні проекти», «Єдине вікно», «Нормативно-правові акти», «Запобігання корупції», «Новини» тощо. Підготовлено 52 прес-релізи та прес-анонси, більше 2500 згадувань в українських електронних ЗМІ про діяльність Держінвестпроекту України.

Підготовлено та опубліковано інтерв’ю Голови Держінвестпроекту англійською мовою у виданні «European Times». Підготовлено 54 періодичних оглядів в ЗМІ та 30 тематичних оглядів.

У І півріччі 2012 року проведено 10 тематичних прес-конференцій керівництва Держінвестпроекту України та керівників національних проектів, на яких були присутні понад 200 представників ЗМІ, іноземних представництв та інших учасників.

З метою висвітлення та презентації інвестиційних можливостей та ефективної реалізації національних проектів підготовлено наступні інформаційно-презентаційні матеріали:

Українська, англійська версії брошур «Річний звіт Держінвестпроекту (травень 2011 року – травень 2012 року)»;

Брошура ТЕО «LNG термінал»;

Брошура ТЕО «Енергія біомаси»;

Брошура ТЕО «Якісна вода»;

Брошура ТЕО «Індустріальні парки України»;

Буклет НП «Інтермедікалекосіті»;

Брошура «Національні проекти»;

Комплект інформаційно-рекламних матеріалів НП «Нове життя» (календар, банери, сіті - лайти) тощо.
Відповідно до Закону України «Про інформацію» від 13.01.2011 № 2938-VI та Порядок оприлюднення у мережі Інтернет інформації про діяльність органів виконавчої влади, затверджений постановою Кабінету Міністрів України від 04.01.2002 № 3 на офіційному веб-сайті Держінвестпроекту України створено 5 нових рубрик («Структура Держінвестпроекту», «Науково-експертна рада», «Громадські слухання», «Громадська рада» та Інформація про бюджет») та оновлено існуючі. Кількість відвідувачів сайту у звітний період склала в середньому до 350 хостів в день. У стрічці новин в середньому з’являється до 3 повідомлень в день.

Офіційне інтернет - представництво Держінвестпроекту України ведеться українською мовою та на системній основі перекладається на англійську та російську мови.

В рамках супроводження офіційного веб-сайту Держінвестпроекту України та веб -порталу InvestUkraine протягом І півріччя 2012 року здійснювалась постійна робота над актуалізацією інформації про інвестиційні можливості України, регулярна публікація новин та повідомлень про тематичні заходи.

Використання бюджетних коштів для здійснення заходів щодо розвитку інвестиційної діяльності та управління національними проектами України здійснювалось відповідно до Закону України «Про Державний бюджет України на 2012 рік», яким на діяльність Держінвестпроекту України було передбачено видатки у сумі 458 233,7 тис. грн. Станом на 01.07.2012 Держінвестпроектом України використано 8 083,9 тис. грн. Окрім того, згідно із пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 20.02.2012 № 134 «Про передачу в 2012 році деяких бюджетних призначень Державному агентству з інвестицій та управління національними проектами України» на виконання бюджетної програми «Створення оперативно-диспетчерських служб з використанням сучасних GPS-технологій» Держінвестпроекту було здійснено передачу бюджетних призначень у сумі 80 000,0 тис. грн.

У першому півріччі 2012 року Держінвестпроектом України були здійснені видатки у сумі 29 635,7 тис. грн. на співфінансування реалізації Національного проекту «Нове життя – нова якість охорони материнства та дитинства», а саме на реконструкцію, технічне переоснащення, забезпечення інноваційними технологіями та сучасним обладнанням: Дніпропетровського перинатального центру у сумі 24 768,3 тис. грн. та Житомирського перинатального центру – 4 867,4 тис. грн.

З метою залучення інвестиційних коштів для реалізації національних проектів, а також інформування потенційних інвесторів про інвестиційні можливості України, Держінвестпроектом здійснювались заходи щодо формування позитивного іміджу України, на які у звітному періоді загалом витрачено 898,4 тис. грн.

Сукупні видатки на утримання центрального апарату Держінвестпроекту України, а також мережі регіональних центрів з інвестицій та розвитку за І півріччя 2012 року склали 12 597,4 тис. грн.

О. Іванова

2787763
<< предыдущая страница