<< предыдущая страница   следующая страница >>
asyan.org
добавить свой файл
  1 2 3 4 ... 19 20

Міноборони

Проведено тиждень НАТО у Національній академії оборони України

Проведено відкриті показові уроки на базі навчального класу “Україна-НАТО” із залученням військових аташе іноземних країн акредитованих в Україні

(інформація щодо згаданого заходу не розкрита повністю МО)
Додатково:

За інформацією НЦ ЄАІ

У період 18–24.10.09 проведено Дні НАТО в Харківському університеті Повітряних Сил, Академії Військово-Морських Сил та Академії Сухопутних військ.

19,8

1

6) проведення Форуму представників громадських організацій, що підтримують євроатлантичну інтеграцію України

Держкомтелерадіо

Державний бюджет

Захід не виконано в зв’язку з відсутністю фінансування
Додатково

Держкомтелерадіо

Для виконання заходу на базі Держкомтелерадіо була створена Робоча група сприяння інформаційному забезпеченню підготовки та проведення 55-ї Генеральної асамблеї Асоціації Атлантичного договору, в яку ввійшли представники центральних органів виконавчої влади та Громадських організацій.

Для підготовки зазначеного заходу відбулося 2 засідання РГ.

За підтримкм Держкомтелерадіо, в Києві 7-10 жовтня 2009 року проходила 55-а Генеральна Асамблея Асоціації Атлантичного Договору. В заходах 55-й ювілейній Генеральній Асамблеї Асоціації Атлантичного Договору, що стала форумом друзів, форумом поглиблення партнерства, взяли участь делегації 38 країн, з яких 35 є членами ААД і 30 членами Молодіжної ААД та Атлантичної Асоціації молодих політичних лідерів. Захід відбувся вперше в пострадянській країні, яка не є членом НАТО або ЄС, і у ньому взяли участь представники майже всіх країн колишнього СРСР. На 55 ГА ААД зареєстровано більше 600 осіб, які представляють широкі верстви громадянського суспільства - перші особи держави, діючі іноземні та українські політики, урядовці, колишні високо посадовці, парламентарі, дипломати, науковці, бізнесмени, військові і цивільні, викладачі і студенти, молодь, журналісти. Вперше в історії на Асамблеї в Києві була така чисельна участь представників країни-організатора - більш ніж 200 учасників, які зокрема представляли всі регіони України, освітян і НУО, акредитовано більше 70 журналістів з різних видань, також до участі були запрошені всі провідні політичні партії. В центрі уваги учасників були сучасні виміри безпеки для громадянського суспільства в ХХІ столітті, зокрема в контексті нової Стратегічної концепції НАТО, обговорення якої стало лейтмотивом загальної дискусії на Асамблеї та інших актуальних проблем, зокрема Афганістану, розширення і партнерства НАТО, фінансової і енергетичної безпеки, нової публічної дипломатії, регіональної безпеки і ролі України, в обговоренні яких взяли участь більше сорока міжнародних і українських експертів: міністри та парламентарі, дипломати, науковці і представники неурядових організацій країн-членів Асоціації. Також паралельно з Генасамблеєю проведено ряд інших, пов’язаних з нею заходів у вузах Києва.7) включення питань співробітництва з НАТО до заходів з відзначення Дня Європи


Центральні та місцеві органи виконавчої влади


Не потребує коштів з державного бюджету


Захід виконано

ЦОВВ:
Мінсім’ямолодьспорт

Відбулися наступні заходи під час відзначення Дня Європи:

-Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Дніпропетровської ОДА провело молодіжну акцію "Разом до Європи".

Відбулася спільно з МГО "Демократичний Альянс";

- Управління у справах сім'ї, молоді та спорту Херсонської ОДА провело інтерактивну навчальну-гру "Євроатлантична інтеграція очима молоді", яка

відбулася спільно з обласною молодіжною громадською організацією "Молодіжний центр регіонального розвитку".

Участь у заході взяли близько 100 студентів Херсонських ВНЗ.
Міністерствово культури і туризму

МКТ України щороку бере безпосередню участь в організації Дня Європи в Україні і, в межах своєї компетенції, готове надалі надавати необхідну допомогу для належної підготовки та проведення зазначеного заходу.

16 травня 2009 року в Києві проведено ряд культурно-мистецьких заходів з відзначення Дня Європи в Україні. Зокрема, на вулиці Хрещатик організовано «Європейське містечко», в якому за сприяння Міністерства культури і туризму України відбулася презентація павільйону «Україна».

В рамках презентації українського павільйону проведено концерти з залученням професійних та аматорських творчих колективів, митців та майстрів народного мистецтва. Крім того, представлено інформацію щодо туристичного потенціалу України.

На відкритті павільйону «Україна» були присутні Перший заступник Міністра закордонних справ України, глава делегації Європейської Комісії в Україні, заступник Міністра культури і туризму України, заступник голови Державної служби туризму та курортів, а також заступник голови КМДА.
Державна податкова адміністрація

Начальником Управління міжнародних зв’язків ДПА України Ю. Гладуном опубліковано в офіційному виданні, засновником якого є ДПА України, журналі „Вісник податкової служби України” статтю „Двері до НАТО, котрі насправді є” (№19/травень 2009).

На регіональному рівні проведено понад 160 засідань „круглих столів”, понад 90 семінарів, понад 90 зустрічей з трудовими колективами, понад 80 зустрічей з громадськістю, понад 80 прес-конференцій та брифінгів, понад 60 засідань громадських рад, на яких висвітлювалась тема євроатлантичної інтеграції України з метою досягнення позитивної динаміки громадянської підтримки України щодо набуття членства в НАТО.

Також понад 100 відповідних матеріалів розміщено у пресі, понад 70 – на радіо та понад 40 – на телебаченні.
Фахівці податкових органів Дніпропетровської та Донецької областей взяли участь у науково-практичних конференціях, проведених з нагоди свята вищими закладами освіти цих регіонів.

Відповіді на запитання громадян на зазначену тему надавали керівні працівники органів ДПС Дніпропетровської, Полтавської, Чернігівської областей під час проведення сеансу телефонного зв’язку „гаряча лінія”.

В рамках місячника заходів з відзначення Дня Європи податковими органами у Дніпропетровській, Запорізькій, Луганській областях проводився Єдиний день інформування громадськості з питань підтримки державної політики євроатлантичної інтеграції України. Дні відкритих дверей для учнівської молоді провели податківці Донецької, Луганської, Миколаївської областей.

Активно проводилась роз’яснювальна робота інформаційно-пізнавального спрямування на цю тему серед підростаючого покоління. Наприклад, фахівці податкових органів Київської, Тернопільської областей провели зустрічі зі студентами вищих навчальних закладів. Студентам навчальних закладів Дніпропетровської, Донецької, Луганської, Сумської, Чернігівської областей прочитано тематичні лекції. Понад 60 лекцій прочитано також школярам в різних областях України. Крім того, відбулися зустрічі фахівців податкової служби АР Крим, Волинської, Одеської областей зі шкільною молоддю у форматі запитань-відповідей. В регіонах Донеччини представники податкової служби брали участь у проведенні вікторин, конкурсів, тематичних вечорів серед учнів на краще знання про країни Європи та діяльність Євросоюзу. У проведенні зустрічей та інформаційних дискусій з молоддю брали участь фахівці податкових органів АР Крим, Дніпропетровщини, Чернігівщини, Житомирщини та Київщини.

Також працівники податкових органів брали участь у виготовленні інформаційних стендів, куточків, виставок, фотовиставок, які розміщувались у бібліотеках, читальних залах, в приміщеннях інспекцій, експозицій для загальноосвітніх закладів, у підготовці періодичних видань та агітаційних матеріалів тощо, що висвітлювали питання інтеграції України до Європейського Союзу та повноправного членства в НАТО.

За результатами проведених заходів у мережі Інтернет, в тому числі на веб-сайтах органів ДПС розміщувались інформаційні повідомлення
Адміністрація Держприкордонслужби

Протягом 2009 року проводилося інформування про сприяння проведенню Днів Європи на державному кордоні з країнами-членами НАТО.
МОВВ:

Волинська ОДА

V рамках Днів Європи в Україні пройшли
трансляції циклових тематичних передач «Україна-ЄС-НАТО: на шляху до взаєморозуміння» (радіостанція «Луцьк»), «Європейський вибір» (обласне радіо), «європейський поступ» (телебачення). Упродовж Днів Європи окремі широкі
інтерв'ю подавались у студійних передачах.
Зокрема, у телециклі "Актуально":
"Європейська та євроатлантична інтеграція
України. Також Волинська обласна державна
телерадіокомпанія протягом травня

транслювала ток-шоу "Україна-Європа".

Крім того, з нагоди Дня Європи було проведено єдиний день інформування населення області на тему: "Позиція країн ЄС щодо євроінтеграційних прагнень України".

24 травня проведено показ відеоуроків серії "12 уроків про Європу" учасниками програми "Інтерактивна енциклопедія вільного часу". Протягом травня на Радіо "Луцьк" проходило інформування жителів міста про цікаві факти з історії та сучасності Європейського Союзу, країн-учасниць ЄС та їх народів.

19 травня 2009 кафедрою міжнародної інформації факультету міжнародних відносин Волинського національного університету імені Лесі Українки проведено семінар "Європейські науково-інформаційні ресурси".

24 травня на території Луцького Замку було проведено Другий фестиваль традицій та звичаїв країн-членів Європейського Союзу "Євробачення".

У Волинському національному університеті імені Лесі Українки 21-22 травня 2009 року була проведена VI Міжнародна науково-практична конференція аспірантів, студентів і молодих науковців "Європейські інтеграційні процеси та транскордонне співробітництво". У рамках конференції було заплановано п'ятий всеукраїнський конкурс наукових праць студентів та аспірантів з питань євроінтеграції та засідання круглого столу «Досвід вступу Польщі до європейського Союзу: уроки для України».

29 травня 2009 року у Луцькому національному технічному університеті відбулася студентська науково-технічна конференція, на якій було розглянуто соціо-гуманітарні проблеми Європи, а також питання європейської та євроатлантичної інтеграції. Крім того, проведено районні конференції "Розвиток співпраці громадськості району з країнами ЄС" та конференцію "Молодь за "Європейський вибір".
Дніпропетровська ОДА

В рамках святкування Дня Європи був проведений місячник тематичних програм та рубрик. Серед інших питань в ЗМІ висвітлювалася тематика високих стандартів життєдіяль­ності країн євроатлантичного простору. Проведено VI науково-прак­тичну конференцію "Актуальні проблеми європейської та євроатлантичної інтеграції України". В рамках святкування Дня Європи Голова Представництва Європейської Комісії в Україні Жозе Мануел Пінту Тейшейра та представники країн - членів ЄС, НАТО, делегації Представ­ництва Європейської Комісії в Україні, Ради Європи та ОБСЄ відвідали Дніпропетровську область та місто Кривий Ріг та взяли участь в круглих столах, де серед інших ставилися питання про НАТО.
Донецька ОДА

В рамках святкувань, присвячених Дню Європи, в навчальних закладах області проведено низку семінарів, лекцій, тематичних уроків, інформаційних годин з питань євроатлантичної інтеграції України, історії функціонування НАТО та інше. В рамках святкувань, присвячених Дню Європи, в навчальних закладах Донецької області проведено низку семінарів, лекцій, тематичних уроків, інформаційних годин з питань євроатлантичної інтеграції України, історії функціонування НАТО та інше.

Так, в загальноосвітніх закладах проведено тематичні уроки «Європейська ті євроатлантична інтеграція України» (м. Макіївка), інформаційна година «Євроатлантичний вектор зовнішньої політики України» (м. Артемівськ), міні-урок «Що таке НАТО?» (Добропільський р-н) та інш.
Закарпатська ОДА

Проведено інформаційний День Європи в Закарпатській області, в рамках якого проведено наступні заходи:

- розповсюдження інформаційних матеріалів про НАТО;

- проведення фестивалю “Євро-Карпати”, в якому взяли участь представники країн-членів НАТО;

- зустріч генеральних консулів країн-членів НАТО з керівництвом Закарпатської облдержадміністрації
Запорізька ОДА

В рамках Дня Європи в області проведено день інформування населення з питань євроатлантичної інтеграції: «НАТО – міфи і реальність» (21 травня). Заходами охоплено понад 600 трудових колективів регіону, що в середньому складає понад 50 тис. слухачів (державні службовці органів виконавчої влади і органів місцевого самоврядування, представники політичних партій і громадських організацій, працівники промислових та сільськогосподарських підприємств, учнівська молодь).

16.05.2009 на базі Запорізького Національного університету за організаційної підтримки обласної державної адміністрації в рамках святкування Дня Європи функціонувало Європейське містечко. Активну участь у вищезазначеному заході взяли керівництво області і міста, професорський та викладацький склад навчальних закладів, голови національно-культурних товариств області, студенти, учні запорізьких шкіл, представники молодіжних організацій «Естонський клуб», Регіональна євроатлантична ліга. Програма заходу включала презентацію країн-членів ЄС та НАТО, програм європейської магістратури, мовних центрів, конкурси, розважально-ігрові заходи, проведено тематичну книжкову виставку, відбувся виступ учасників студентської художньої самодіяльності за участю представників національно-культурних товариств, розважально-ігрові заходи. За участю Генерального консульства Республіки Польща у м. Харкові відбулося урочисте відкриття фотовиставки «Варшава з висоти орлиного польоту».

Під час проведення Європейського містечка відбулося засідання за круглим столом з питань європейської та євроатлантичної інтеграції «Європа очима молоді». Для розгляду теми «Запоріжжя та євроінтеграція» прийнято рішення ініціювати проведення комплексного соціологічного аналізу з метою розробки понятійного апарату європейської та євроатлантичної інтеграції і здійснення моніторингу суспільної думки з зазначених питань.

У вищих та середніх навчальних закладах відбулися лекції та диспути на теми: «День Європи в Україні», «Що дозволить мені стати повноправним членом ЄС та НАТО», «Місце України на політичній карті світу», години спілкування «Україна – європейський вимір», «Шлях до НАТО – проблеми і перспективи», круглі столи «Колективна безпека і Україна» , батьківські лекторії «Погляд на інтеграцію».

В рамках Дня Європи в районних державних адміністраціях проведено засідання круглого столу за участю представників відділів та управлінь, селищних, сільських голів з питань підвищення поінформованості населення щодо європейської та євроатлантичної інтеграції України.
Івано-Франківська ОДА

В рамках Дня Європи в м.Івано-Франківськ в травні 2009 року проведено:

1) Конкурси дитячих малюнків

2) Проведення конкурсів та вікторин

3) Розповсюдження інформаційних матеріалів
Київська ОДА

В районах та містах обласного значення проведено Єдиний день інформування населення на тему: «Європейська модель державотворення, демократія і прогрес: досвід і проблеми». Днем інформування населення було охоплено понад 90 тис. громадян у більш ніж 800 трудових колективах.

На місцевому телебаченні та в друкованих ЗМІ висвітлено виступи керівників місцевих органів виконавчої влади та органів місцевого самоврядування на теми: «Україна та Європейський Союз: стратегія відносин», «Діти – майбутнє України», «Соціально-економічний розвиток регіонів – шлях до Європейської інтеграції», „Європейський Союз - Україна”.

Також в населених пунктах області проведено книжкові тематичні виставки, засідання «круглих столів», бесіди, засідання дискусійних клубів на теми: «Європейське сузір’я», «Географічний центр Європи», «ЄЕС», «Світова криза – шляхи подолання в Європі». У приміщенні Бориспільської міської ради в рамках відзначення Дня Європи та реалізації програми «Прозора Україна» відбулася Міжнародна конференція на тему: «Управління якістю: досвід та перспективи».

В заходах взяли участь керівники місцевих органів влади, представники вищих органів влади, громадських організацій, політичних партій, учні навчальних закладів області, представники ЗМІ.

Інформація про проведення вищезазначених заходів розміщена на офіційному веб-сайті облдержадміністрації в рубриці «Новини».