asyan.org
добавить свой файл
  1 ... 17 18 19 20

Тернопільською облдержадміністрацією 17 вересня 2009 р. в Тернопільському національному економічному університеті було підтримано презентація проекту «Тернопільський освітній комунікаційний центр». Учасників заходу були проінформовані про програми НАТО «Наука заради миру та безпеки», яка нещодавно відсвяткувала своє 50-річчя. 24 вересня 2009 р. в Тернопільському прес-клубі реформ відбулася прес-конференція для обласних і районних ЗМІ на тему „ Перспективи інтеграції України до ЄС і НАТО”, на якій порушувалися питання необхідності інтеграції до цих міжнародних інституцій і можливі наслідки від такого вступу.

За підтримки Харківської облдержадміністрації у лютому 2009 р. кафедра філософії Харківського державної академії культури провела круглий стіл „Геополітичний аспект соціального розвитку України на сучасному етапі”. 12 березня 2009 р. у Харківському державному університеті харчування та торгівлі проведено круглий стіл „Проблеми та перспективи євроатлантичної інтеграції України”. У квітні 2009 р. на базі кафедри політології Національного аерокосмічного університету імені М.Є.Жуковського “Харківський авіаційний інститут” було проведено теоретичний семінар викладачів університету “Євроатлантична інтеграція України – минуле, сучасне, перспективи”. 13 травня 2009 р. в Кегичівській РДА (Харківська область) проведено “круглий стіл” за участю представників політичних партій, громадських організацій на тему: “Вплив євроатлантичної інтеграції на соціально-економічне та політичне становище України”. 14 травня 2009 р. в Зачепилівській Центральній районній бібліотеці „круглий стіл” “Україна – НАТО: “За” і “Проти”.11-12 червня 2009 р. в с. Пісочин Харківського району Харківської області для педагогічних працівників Харківщини проведено виїзний дводенний спецкурс на тему: «Європейська та євроатлантична інтеграція України», який організували Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти, Фонд Місцевої Демократії за фінансової підтримки Міжнародного Фонду «Відродження» та за сприяння обласної державної адміністрації і Харківської районної державної адміністрації. Мета курсу - підготовка вчителів до роботи з молоддю з питань європейської та євроатлантичної інтеграції у загальноосвітніх закладах. 18-20 вересня 2009 р. в Зміївському районі відбувся семінар для молодих депутатів місцевих рад та молодих активістів місцевих громад в рамках проекту «Українська майстерня європейської інтеграції», який реалізується Об'єднанням українців у Польщі спільно з Інститутом Політичної Освіти. Мета проекту - покращення розуміння українською молоддю перспектив та викликів, пов’язаних з отриманням Україною членства в ЄС і НАТО. Учасники заходу (молоді депутати місцевих рад, викладачі навчальних закладів, керівники громадських організацій з усієї України – загалом 20 осіб) мали можливість отримати ґрунтовну, систематизовану інформацію від українських та польських експертів про Європейський Союз і НАТО, практичні позитивні приклади впровадження західних стандартів у різноманітні галузі під час підготовки та. вступу в Європейський Союз та НАТО на прикладі Польщі.

За підтримки Хмельницької облдержадміністрації в області проводилися Єдині дні інформування населення на теми „Євроатлантичні реалії України”, „НАТО – партнерство заради миру”, а також проходили тематичні семінари, лекційні години на тему „Євроатлантична політика України”, „Досвід західних кран щодо вступу до ЄС та НАТО”. В школах, позашкільних навчальних закладах проведено бібліографічні екскурси.

За підтримки Чернівецької облдержадміністрації в області проведено 12 масових заходів. 6 жовтня 2009 р. в м. Сторожинець відбувся виїзний семінар „Україна – НАТО: шляхи співробітництва”, який провели члени лекторської групи, ініційованої крайовою виконавчою владою. З представниками громадських організацій, підприємств, установ і закладів району спілкувалися науковці Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича.

Чернігівською облдержадміністрацією 27 січня 2009 р. в Бахмацькій районній раді було підтримано семінар „Національна безпека України і НАТО”. 14 квітня 2009 р. в Чернігівському центрі підвищення кваліфікації кадрів за участю Центру Європейської Інформації відбулася відеоконференції «Сучасний стан та перспективи розвитку відносин Україна – НАТО», в якій Чернігівського брали участь аналогічні заклади з Херсонської та Кіровоградської областей. Конференція стала унікальною можливістю розповісти про здобутки колег з різних регіонів в галузі інформування населення, в тому числі держслужбовців, журналістів, вчителів, а саме представники цих професій були присутні на заході, з питань євроатлантичної інтеграції. 8 липня 2009 р. в рамках проекту „Європейські зустрічі на Поліссі” (виконується Польським фондом міжнародних та регіональних досліджень за підтримки фонду „Відродження”) відбулася прес-конференція в.о. начальника управління з питань внутрішньої політики та зв’язків з громадськістю ОДА Ю.Музики, який поінформував про діяльність влади щодо інформування з питань євроатлантичної інтеграції 23 листопада 2009 р. в Чернігівській райдержадміністрації відбувся семінар „Національна безпека України і НАТО”. 4 грудня 2009 р. в Бобровицькій райдержадміністрації відбувся семінар „Національна безпека України і НАТО”.20 березня 2009 р. працівники Чернігівської облдержадміністрації та Чернігівського ЦППК спільно з представниками Центру європейської інформації та громадської організації „Сіверський інститут регіональних досліджень взяли участь у семінарі „Європейський простір та Україна”, під час якого обговорювали перспективи і наслідки вступу України до НАТО. У квітні 2009 р. Чернігівська громадська організація "Сіверський інститут регіональних досліджень" завершила реалізацію проекту "Національна безпека України і НАТО", підтриманого фондом "Відродження". У рамках проекту семінари-тренінги пройшли у 12 обласних центрах України - Чернігові, Києві, Донецьку, Кіровограді, Луцьку, Севастополі, Полтаві та інших. Вони проводились на базі місцевих центрів перепідготовки та підвищення кваліфікації (ЦППК) працівників органів державної влади та місцевого самоврядування і охопили близько 400 осіб. 22-28 червня 2009 р. Асоціація сприяння міжнародному бізнесу та розвитку і Молодіжне об’єднання народних дипломатів провели Першу тижневу школу – семінар «Євроатлантичний вимір України» для учнів 9 – 10 класів. В рамках цього заходу учні взяли участь у низці семінарських та інтерактивних форм занять.

За підтримки Луганської облдержадміністрації 28 січня 2009 р. в Луганській області відбулася Перша Обласна Зимова Школа для вчителів – лідерів з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції. Під такою назвою пройшли навчання вчителі 14 міст та 17 районів Луганщини в I Обласній Школі вчителів – лідерів. Захід відбувався в рамках проекту «Вчимося демократії», який виконував Бізнес – клуб «Європейський вибір» при сприянні Національного Фонду Демократії NED і Європейського року креативності та інновацій. Програма школи включала питання теорії Європейської інтеграції, ключові завдання, які стоять перед Україною на шляху до членства у ЄС та НАТО. 28-31 січня 2009 р. в м. Севєродонецьку луганською обласною громадською організацією „Бізнес-клуб „Європейський вибір” проведена І Обласна зимова школа вчителів-лідерів з питань Європейської та Євроатлантичної інтеграції. Вчителі 14 міст та 17 районів Луганщини пройшли навчання, метою якого було підвищення спроможності освітян впливати на процеси Європейської та Євроатлантичної інтеграції України через поглиблення теоретичних знань та розвиток практичних навичок, що є одним з етапів створення мережі європейських клубів в Луганській області. Учасниками Школи стали 41 педагог освітніх закладів Луганської області.

23 лютого 2009 р. за підтримки Рівненської облдержадміністрації на базі Рівненського обласного Центру перепідготовки та підвищення кваліфікації працівників органів державної влади, органів місцевого самоврядування, державних підприємств, установ та організацій проведено семінар-тренінг „Національна безпека України і НАТО” для групи сільських та селищних голів, на якому обговорювалися теми „Формування загальноєвропейської системи безпеки на базі підсилюючих міжнародних інституцій: їх роль та механізми”, „НАТО як міжнародна організація колективної безпеки та оборони”, „Вибір країн Центральної та Південної Європи – чому НАТО?”, „перспективи вступу до НАТО”, „НАТО-ЄС: спільне та відмінне”. Захід був організованим Сіверським інститутом регіональних досліджень (м. Чернігів) в рамках реалізації проекту „Залучення керівників територіальних громад до навчання з євроатлантичної інтеграції України”.

За підтримки Полтавської облдержадміністрації 10 березня 2009 р. в Полтаві на базі Полтавського центру перепідготовки та підвищення кваліфікації головам сільських громад роз’яснювали, що саме уособлює Організація Північноатлантичного договору. Ініціатором семінару виступила українська громадська організація "Сіверський інститут регіональних досліджень". 21-28 серпня 2009 р. під гаслом „Побачити Європу та розвивати співпрацю, активно шукати партнерів в ЄС” за ініціативи та організації Асоціації сприяння міжнародному бізнесу та розвитку, а також Спілки підприємців м.Кременчука відбувся автопробіг українських підприємців «Україна - Європа». Його мета полягала у знайомстві підприємців з рівнем життя, традиціями, історико-культурною спадщиною Європи, дією Шенгенської угоди та досягненнями країн-членів ЄС та НАТО в економічній, культурній та соціальній сферах. Автопробіг здійснено за маршрутом: Кременчук – Київ – Житомир – Ягодин – Краків – Катовіце – Оломоуц – Брно – Прага – Відень – Братислава – Банська-Бистриця – Кошице – Мішкольц – Кішварда – Захонь – Яремча – Миколаїв – Кіровоград – Кременчук Запідтримки Черкаської облдержадміністрації 9 квітня 2009 р. в Черкасах було проведено інформаційний семінар «Роль України у зміцненні європейської політики безпеки», організаторами виступили Громадська ліга Україна-НАТО за підтримки посольства Словаччини в Україні та за сприяння Черкаської обласної державної адміністрації і Черкаського національного університету ім. Б. Хмельницького. У районних і комунальних ЗМІ створено постійнодіючі рубрики, матеріали з євроатлантичної тематики виходять у газета „Черкаський край” та „Місто”. 14 липня 2009 р. в м. Чигирин (Черкаська область) були проведені й «Інформаційно-правові відносини та демократизація сектору безпеки і оборони України», організований Науково-дослідним центром правової інформатики Академії правових наук України разом з Громадською лігою Україна-НАТО за сприяння Черкаської облдержадміністрацій в рамках науково-дослідної роботи «Дослідження у сфері упорядкування інформаційних відносин в контексті розбудови в Україні розвинутого інформаційного суспільства». Участь в заході взяли науковці, викладачі, студенти та представники громадськості області та спеціалісти зазначеного науково-дослідного центру, які обговорювали питання вдосконаленням інформаційних відносин в країні з урахуванням євроатлантичних прагнень нашої держави та Доктрини інформаційної безпеки України.
<< предыдущая страница